Zadzwoń:   piktogram telefonu 793717071 piktogram telefonu 720388388  piktogram telefonu 324957034

 

Firma budowlano-remontowa i sklep – o nas

Już od ponad 20 lat zajmujemy się budową domów i innych obiektów, wykonywaniem remontów oraz wykańczaniem wnętrz. Wyróżnia nas profesjonalne podejście i pełne zaangażowanie w realizowane usługi. Siedziba naszej firmy mieści się w Katowicach.

Jesteśmy perfekcjonistami, dbamy o każdy detal. Nasz zespół tworzą doświadczeni fachowcy będący na bieżąco z najnowszymi trendami i rozwiązaniami stosowanymi w budownictwie i remontach . Mamy również nowoczesny sprzęt pozwalający sprostać nawet najbardziej wymagającemu zleceniu.

Budownictwo i remonty – kompleksowe usługi

Zapewniamy profesjonalne doradztwo dotyczące projektowania i aranżacji wnętrz. Podpowiadamy naszym Klientom, jakie narzędzia i materiały będą optymalne dla danej inwestycji. Dzięki własnym samochodom dostawczym możemy dostarczyć zakupione przez Państwa artykuły budowlane i inne pod wskazany adres.

Nasze usługi obejmują również pomoc w załatwienia formalności i dokumentów związanych z realizowanymi pracami. Specjaliści z firmy Bauwit wesprą Państwa przy składaniu wniosków, załatwianiu pozwoleń i innych dokumentów niezbędnych przy realizacji danego projektu.

Udzielamy gwarancji na nasze usługi. Wystawiamy faktury VAT.

Warto zaufać sprawdzonej marce i podjąć współpracę z naszą firmą. Dzięki temu zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze oraz unikną niepotrzebnego stresu.

Zapraszamy do współpracy.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.