Zadzwoń:   piktogram telefonu 793717071 piktogram telefonu 720388388  piktogram telefonu 324957034

 

Remont. Zwykły sklep budowlany a sklep on-line

Gdy decydujemy się sami przeprowadzić remont w swoim mieszkaniu, jesteśmy zdani na własne umiejętności, porady z Internetu i asortyment sklepów budowlanych. Wielu remontowiczów kłóci się między sobą o wyższość zwykłego sklepu nad sklepem internetowym i odwrotnie. Czy oferty tych sklepów różnią się od siebie? Gdzie lepiej jest robić zakupy remontowe?

 

Zwykły sklep

Zwykły sklep budowlany posiada tę zaletę, że każdy produkt można dokładnie obejrzeć i samemu zmierzyć. Jest to szczególnie istotny przy wyborze materiałów wykończeniowych, gdy chcemy by kolorystyka tapet i wykładzin była spójna. Spacer po zwykłym sklepie to też możliwość rzucenia okiem na różne sklepowe aranżacje. Mogą być one naszą weną, gdy nie mamy swojego pomysłu na urządzenie którejś części mieszkania. Co ważne, w sklepach stacjonarnych często  pracuje przeszkolona obsługa, która służy poradą w razie pytań. Jeśli więc nie jesteśmy pewni co do montażu jakiegoś akcesorium, możemy spytać fachowca. Jednak zwykły sklep oznacza również dojazd do niego, nie raz w ogromnych korkach, do tego ciasne parkingi i kolejki do kasy. W wypadku dużych zakupów – problemy z transportem. Ci, którzy nie przepadają za tłumami, powinni raczej korzystać ze sklepów on-line.

Sklep on-line

Sklepy on-line przeważnie posiadają taki sam asortyment jak sklepy stacjonarne. Pozwalają jednak na zakupy szybkie, komfortowe, bez wychodzenia z domu. Niektóre produkty są o wiele tańsze w sklepach on-line. Chociaż produktów nie możemy zobaczyć na własne oczy, możemy śmiało zapytać o nie na infolinii lub pisząc maila. Obsługa sklepu poda nam interesujące nas wymiary produktu, jeśli nie będzie ich na stronie sklepu. Zakupy przez Internet oznaczają również dostawę towaru pod nasze drzwi, możemy wręcz zamówić usługę wniesienia ciężkich kafelków na nasze piętro.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.